سبد خرید خالی

شماره

این الگو

jquery noConflictجی کوئری آن یک کتابخانه جاوا اسکریپت قدرتمند. تقریبا همه بر اساس ضمیمهها ما که کتابخانه (منوی بالا، اسلاید تصویر داغ، نکته داغ، داغ گالری جوملا، داغ جوملا چرخ فلک، سبد، فونت برپایه، بیشتر به زودی ...). با این حال، بسیاری از اقدامات احتیاطی دیگر ضمیمهها جوملا از کتابخانه های دیگر استفاده می شود (mooTools یا prototype).

در حال حاضر، آنها با استفاده از درصفحه احتمالا درگیری را .به عنوان یک نتیجه ، حرکت یا همه ضمیمه ها شما خواهد کار نمی کند .

با این حال، یک راه حل وجود دارد. ضمیمه ها جوملا ما با استفاده از حالت ". حکمت، با قالب های ما، در کنار توسعه ما، شما همچنین می توانید برنامه های افزودنی از دیگر محاسبه شده بر اساس سایر کتابخانه های جاوا اسکریپت استفاده کنید.

درباره سازمان

ما خواهد بود مطمئن باشید به یک امتیاز ، بلکه جریان به ستون در این صفحه .

جستجو ویرایش و یا می خواهید به درد در آینده نزدیک در عواقب آزار دهنده المپیک، یا یکی در طیف وسیعی از مقیاس است در هیچ حمل و نقل را انتخاب کنید این متن و که فقط نفرت فقدان ارزش دارایی آماده است مجوز خودرو درد این وجود دارد. ما خواهد بود مطمئن باشید به ترک یک امتیاز، بلکه دریافت جوملا اداره و قابل اعتماد جریان به ستون در این صفحه.

محصولات ویژه